Kontakt

PE Slovenija Vas (centralno skladišče)

Slovenja vas 77 , 2288 Hajdina
Tel.: +386 2 788 01 70
Fax.: +386 2 788 01 76
E-mail: info@meltal.si

Delovni čas:
PON – PET:
07.00 – 15.00 ure


VODJA PRODAJE:

Jani Cizerl
Tel.: +386 2 788 01 72
Gsm.: +386 40 218 909
E-mail: jani.cizerl@meltal.si

Prenesi vCard

SPECIALIST TRŽNIK V PRODAJI IN NABAVI:

Igor Križan
Tel.: +386 2 788 01 74
Gsm.: +386 41 592 715
E-mail: igor.krizan@meltal.si

Prenesi vCard

PRODAJA:

Sašo Ratajc
Tel.: +386 2 788 02 74
Gsm.: +386 40 979 007
E-mail: saso.ratajc@meltal.si

Prenesi vCard

Miran Cvetko
Tel.: +386 2 788 01 94
Gsm.: +386 41 628 053
E-mail: miran.cvetko@meltal.si

Prenesi vCard

Martin Kacjan
Tel.: +386 2 788 01 99
Gsm.: +386 51 643 638
E-mail: martin.kacjan@meltal.si

Prenesi vCard

Jani Borec
Tel.: +386 2 788 01 92
Gsm.: +386 30 465 265
E-mail: jani.borec@meltal.si

Prenesi vCard

VODJA SKLADIŠČA:

Robert Lovrec
Tel.: +386 2 788 0280
E-mail: robert.lovrec@meltal.si

Prenesi vCard

SKLADIŠČE:

Davor Vučak
Tel.: +386 2 788 0281
E-mail: davor.vucak@meltal.si

Prenesi vCard
metrapan-slovenja-vas-pri-ptuju
PE Ljubljana (prodajno skladiščni center)

Cesta 24. junija 23, 1231 Ljubljana-Črnuče
Tel.: +386 1 530 34 08
Fax.: +386 1 530 34 12
E-mail: info@meltal.si

Delovni čas:
PON – PET:
07.00 – 15.00 ure


VODJA POSLOVNE ENOTE:

Matej Repanšek
Tel.: +386 1 530 34 04
Gsm.: +386 41 759 196
E-mail: matej.repansek@meltal.si

Prenesi vCard

PRODAJA:

Aleš Murnc
Tel: +386 1 530 34 07
Gsm.: +386 41 743 751
E-mail: ales.murnc@meltal.si

Prenesi vCard

Sergeja Korenčan
Tel: +386 1 530 34 08
Gsm.: +386 41 631 070         Email: sergeja.korencan@meltal.si

Prenesi vCard

Matjaž Rovšnik
Tel: +386 1 530 34 06
Gsm.: +386 41 714 984         Email: matjaz.rovsnik@meltal.si

Prenesi vCard

SKLADIŠČE:

Andrej Drobnič
Tel.: +386 1 530 34 00
E-mail: andrej.drobnic@meltal.si

Prenesi vCard
PE Kranj

Savska cesta 34, 4000 Kranj
Tel.: +386 8 384 59 90
Fax.: +386 8 384 59 91
E-mail: info@meltal.si

Delovni čas:
PON – PET:
07.00 – 15.00 ure


PRODAJA:

Tomaž Petek
Tel.: +386 8 384 59 90
Gsm.: +386 51 255 915
E-mail: tomaz.petek@meltal.si

Prenesi vCard

SKLADIŠČE:

Luka Kuralt
Tel.: +386 8 384 59 90
E-mail: luka.kuralt@meltal.si

Prenesi vCard
PE Maribor

Gosposvetska cesta 84, 2000 Maribor
Tel.: +386 2 235 01 28
Fax.: +386 235 01 21
E-mail: info@meltal.si

Delovni čas:
PON – PET:
07.00 – 15.00 ure


VODJA POSLOVNE ENOTE:

Sašo Novak
Tel.: +386 2 235 01 28
Gsm.: +386 41 464 838
E-mail: saso.novak@meltal.si

Prenesi vCard

PRODAJA:

Tomaž Vršič
Tel.: + 386 2 235 01 20
Gsm.: +386 41 757 347
E-mail: tomaz.vrsic@meltal.si

Prenesi vCard

Maja Horvat
Tel.: + 386 2 235 01 28
Gsm.: +386 31 346 006
E-mail: maja.horvat@meltal.si

Prenesi vCard

SKLADIŠČE:

Vlado Fliser
Tel.: +386 2 235 01 28
E-mail: vlado.fliser@meltal.si

Prenesi vCard
meltal-upravna-stabva
Kontakti

Direktor barvnih kovin:
Tomaž Camloh
Tel.: +386 2 788 01 70
E-mail: tomaz.camloh@meltal.si

Prenesi vCard

Poslovni sekretar:
Vilka Izlakar
Tel.: +386 2 788 01 70
E-mail: vilka.izlakar@meltal.si

Prenesi vCard

Poslovni sekretar:
Klavdija Satler
Tel.: +386 2 788 01 70
E-mail: klavdija.satler@meltal.si

Prenesi vCard

Vodja nabavne službe:
Jože Korošec
Tel.: +386 2 788 02 76
Gsm.: +386 40 890 827
E-mail:  joze.korosec@meltal.si

Prenesi vCard

Nabavna služba:
Petra Škof
Tel: +386 2 788 0272
Gsm.: +386 41 596 172
E-mail: petra.skof@meltal.si

Prenesi vCard

Nabavna služba:
Cvetka Steinbach
Tel: +386 2 788 0271
E-mail: cvetka.steinbach@meltal.si

Prenesi vCard

Marketing:
Boštjan Knehtl
Tel.: +386 2 788 01 90
Gsm.: +386 31 609 387
E-mail: bostjan.knehtl@meltal.si

Prenesi vCard

Računovodstvo:
Milena Selinšek
Tel.: +386 2 235 01 45
Gsm.: +386 31 779 444
E-mail: milena.selinsek@meltal.si

Prenesi vCard

Pravna služba:
Daša Landeker
Tel.: +386 2 235 01 24
Gsm.: +386 41 201 535
E-mail: dasa.landeker@meltal.si

Prenesi vCard

Pravna služba:
Petra Adam
Tel.: +386 2 235 01 24
Gsm.: +386 31 318 574
E-mail: petra.adam@meltal.si

metrapan-slovenja-vas-pri-ptuju
  • metrapan kvaliteta
    Kvaliteta
    Svojim kupcem nudimo najkakovostnejše izdelke in storitve.
  • metrapan tradicija
    Tradicija
    Z 38-letnimi izkušnjami bomo kos še tako zahtevnim projektom.
  • metrapan prodajna količina
    Prodajna količina
    Prodali smo že preko 5 milijonov m2 streh in fasad.
  • metrapan razvoj
    Razvoj
    Z nenehnim razvojem zagotavljamo zadovoljstvo naših strank.